Doe mee met Le Quatre J
en kom zelf in actie!
We kunnen het niet alleen en we willen jullie, onze supporters en fans, ook meenemen in de beleving van de Tour du ALS. We hebben voor en na onze deelname in 2024 veel mensen gesproken die ons initiatief erg leuk vonden en zelf ook in actie wildeen komen voor ons en het team van AlLeS voor Bram. Mensen werden erg enthousiast van de acties en events die wij hebben gehouden. We kregen zelfs van sommige mensen nieuwe ideeen om geld in te zamelen.
Doe mee met Le Quatre J!
Daarom hebben we nu iets nieuws bedacht: Doe mee met Le Quatre J! Dit is jouw kans om met ons mee te doen.
Bedenk een leuke actie en zamel geld in voor Stichting ALS. Je kan bijvoorbeeld koekjes bakken en verkopen, statiegeldflessen inzamelen,jezelf laat sponsoren voor een (sportieve) uitdaging, een donatiepot bij de kassa neerzetten of alle auto’s in de straat wassen voor geld. Alle beetjes helpen!
Iedere euro telt
Je hoeft geen streefbedrag te hebben; elke bijdrage maakt een verschil. Alle acties kunnen tot uiterlijk 1 juni plaatsvinden, zodat wij alles op tijd kunnen verwerken.
Actie aanmelden
Meld je actie bij ons aan en wij zorgen ervoor dat jouw inzet gedeeld wordt op onze website en social media. Om jouw actie nog succesvoller te maken, kan je zelf bijvoorbeeld, je actie delen met familie en vrienden, berichten plaatsen op social media met de #DoeMeeMetLeQuatrejJ en posters maken en ophangen. Samen kunnen we ervoor zorgen dat we ook dit jaar een prachtig bedrag ophalen voor Stichting ALS.
Uiteraard zullen wij de Mont Ventoux omhoog lopen tijdens de Tour du ALS op 12 juni 2025.
Laten we er samen een groot succes van maken!


Aanmeldformulier
Doe mee met Le Quatre J
Vul het formulier in om jouw actie aan te melden. Wij nemen dan z.s.m. contact met je op voor het vervolg van je actie.

